![](https://perieidikisagogis.com/wp-content/uploads/2019/12/pexels-photo-268460.jpeg)
Είμαι έμπειρη δασκάλα ειδικής αγωγής. Απόφοιτη του τμήματος ειδικής αγωγής Βόλου και αναλαμβάνω την ιδιωτική παράλληλη στήριξη μαθητών/τριών δημοτικού για την σχολικη χρονιά 2020-21, περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Είμαι έμπειρη δασκάλα ειδικής αγωγής. Απόφοιτη του τμήματος ειδικής αγωγής Βόλου και αναλαμβάνω την ιδιωτική παράλληλη στήριξη μαθητών/τριών δημοτικού για την σχολικη χρονιά 2020-21, περιοχή: Αλεξανδρούπολη