![](https://perieidikisagogis.com/wp-content/uploads/2019/12/pexels-photo-268460.jpeg)
Αναλαμβάνω για τη νέα περίοδο (από Σεπτέμβριο 2020 ): – Υπηρεσίες παράλληλης στήριξης σε παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας – Εξατομικευμένα προγράμματα λογοθεραπείας κατ’ οίκον popkampani@gmail.com |
Αναλαμβάνω για τη νέα περίοδο (από Σεπτέμβριο 2020 ): – Υπηρεσίες παράλληλης στήριξης σε παιδιά προσχολικής και σχολικής ηλικίας – Εξατομικευμένα προγράμματα λογοθεραπείας κατ’ οίκον popkampani@gmail.com |